Sule kuulutus

Paar päeva tagasi kirjutasime sellest ehitusstrateegia iidsest Egiptusest. See põhines ajaloolisel truudusel ja tunde tekitamisel, et te viite Egiptuse maad läbi selle värvika ajaloo kuni selle arenemiseni tohutuks impeeriumiks, ühendades Alam- ja Ülem-Egiptuse. Tänane mäng Three Kingdoms: The Last Warlord vaatab ajalugu sarnaselt. See viib meid Põhja-Aafrikast Hiina Ida-Hani dünastia ja nn Kolme kuningriigi perioodini, mis kestis aastatel 220–280 pKr. Sel ajal oli Hiina jagatud kolme rivaalitseva osariigi – Zhao Wei, Shuhani ja Ida-Wu vahel. Kolme oleku hulgast valite mängu alguses ühe ja proovite juhtida ülejäänud kahte.

Three Kingdoms: The Last Warlord on suurepärane strateegia, mis võimaldab teil hoolitseda oma linnade, kaubanduse ja tööstuse nõuetekohase toimimise, sõdurite värbamise, kindralite juhtimise ja konkureerivate osariikidega peetavate lahingute käigu eest. LongYou Game Studio arendajad rõhutavad võimalust automatiseerida mõningaid elemente, mis võivad aja jooksul muutuda üksluiseks. Nii saate täielikult keskenduda oma riigi juhtimise sellele osale, mis teile kõige rohkem rõõmu pakub.

Võitluskomponendil on ilmselt kõige keerulisem süsteem. Saate määrata vägesid ja üksikuid diviisi juhtima ükskõik millise kolmeteistsajast erinevast ohvitserist. Nende hulgast leiab nii reaalseid tegelasi Kolme kuningriigi perioodist kui ka täiesti fiktiivseid sõdureid. Samas on igaühel neist ainulaadsed võimed, millega nad oma alluvaid sõdureid lahingutes aitavad. Lisaks kasutavad arendajad ajalukku tõmbamiseks oma sarnasuste väljapanekut ajastupäraste gobeläänide stiilis. Armeed on jagatud üksikuteks komponentideks, millest igaüks täidab ainulaadset ülesannet. Nende nõuetekohane juhtimine ja rakendamine vaenlase vastu on seega võidu ja kolme riigi üheks tohutuks impeeriumiks ühendamise võti.

Siit saate osta Three Kingdoms: The Last Warlord